top of page
kitaplar-03.png
Güzelliğin
İşletmesi

Phd. Dr. Pelin BALI

Güzellik sektörüne yeni adım atacak olan girişimciler, işletmelerine güç ve para kazandırmak isteyen yöneticiler ve güzellik işletmesi sahipleri ile buluşuyor.

 

  • Güzellik işletmesi kurmak istiyorsunuz, fakat nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

  • Başarınızı artırmak mı istiyorsunuz?

  • Salonunuzu kurarken ve yönetirken yaşadığınız sorunları çözmede kendinizi yalnız ve çaresiz mi hissediyorsunuz?

  • Nasıl para kazanacağınızı bilemiyor musunuz?

  • Salonunuz iyi iş yapmıyor ve büyük bir kriz mi yaşıyorsunuz?

  • Personel ile problemleriniz var ve nasıl çözeceğinizi mi bilemiyor musunuz?

  • Ürün ve hizmet satışında sıkıntı mı yaşıyorsunuz?

  • İyi bir yönetici olmadığınızı mı düşünüyorsunuz?

Bu kitap size yol gösterip, yol haritanızı aydınlatan en iyi rehberiniz olacaktır!

ni teorik ve pratik olarak alırlar.

kitaplar-04.png
Anti Aging

Biyolog

Ayla CANOVA

Kadın erkek herkesin okuması gereken sağlıklı yaş alma ve beslenme tüyolarını anlatan muhteşem bir başucu kitabı.

 

Bu kitap bize sahip olduğumuz en değerli şeyleri, yani sağlığımızı ve vücudumuzu nasıl mükemmel bir ahenk ile yönetebileceğimizi, kalitesiz yaş almayı nasıl durdurabileceğimizi anlatıyor. Hormon dengesiyle yaşlanmayı durdurma formüllerini, vitaminler ve metabolizma arasındaki ilişkiyi, hangi şekilde detoks yapmanın doğru olduğunu, neden şişmanladığımızı, klasik diyetler ve hormon dengesi arasındaki ilişkiyi, her gün tükettiğimiz bazı gıdalar hakkındaki çarpıcı gerçekleri ve daha birçok bilmediğimiz ancak bilmemiz gereken bilimsel konuları ele alıyor! Üstelik bilimsel konuları günlük yaşam ile entegre biçimde anlattığı için anlaması oldukça rahat ve okuması keyifli bir başucu kitabı haline getiriyor. 

kitaplar-07.png
Hem Sağlık Hem Güzellik

Biyolog

Ayla CANOVA

Kitap, tarihin her döneminde güncelliğini koruyan en önemli konulardan birini “güzellik” kavramını vücut sistemi, organ fonksiyonları ve cihaz etkileri ile bir bütün olarak ele alıyor. Hem işin meraklılarına hem de işin profesyonellerine yönelik olarak hazırlanan sağlık ve güzellik rehberi, güzellik ve bakım hedefini sağlığımızı bozmadan başarmamıza yardımcı olur.

kitaplar-08.png
Profesyonel Makyaj Okulu

Şenay KORGÜL

Profesyonel Makyaj Okulu: -Makyaj nedir? Renkler –Işık ve gölge – Anatomi – Karakter makyajı – Irklara göre makyaj – Sitilize – Dönem makyajı – Krep çalışmaları – Efekt ve Plastik Makyaj – film-reklam- dijital makyaj konularını içeren her biri renkli özel fotoğraflarla süslenmiş türkiye güzellik sektörünün kaynak tek makyaj kitabıdır.

kitaplar-05.png
Güzellik Uzmanlık İster

Biyolog

Ayla CANOVA

2009 yılında yayınlanan ilk kitabım “Hem Sağlık Hem Güzellik”, 2010 yılında yayınlanan 2. kitabım “Beauty Business” ve ardından 2014 de “Güzellik Uzmanlık İster”, güzelliğine ve bedenine saygı duyan, önem veren herkese hitap ettiği gibi güzellik uzmanlığında Master yapmak isteyenlere de ışık tutacaktır.  "Ayla CANOVA" 

kitaplar-06.png
Beauty Business

Biyolog

Ayla CANOVA

Bu kitap, “güzellik işini” mercek altına alarak, güzellik uzmanlığını meslek edinen ya da edinmek isteyene yön vermektedir.

Danışanlarınıza uygulayacağınız bakım evrelerinde yardımcı olarak, uygulamaları şemalarla adım adım anlatmaktadır.
Güzellik bakımlarına farklı bir bakış açısı sağlamakla beraber, kulaktan dolma bilgilere bilimsel ve net açıklamalar getirmektedir.
Ayrıca güzellik sektörüne yatırım yapmak isteyenlere yön vererek, yanlış yatırımları önleyip, strateji belirlemelerinde yardımcıdır.
Meslek olarak SPA yöneticiliğini seçenelre “güzellik işini” teorikte ve pratikte gerçekleşen uygulamalarını kavratmaktadır. Bütün bunların yanısıra SPA terapistlerine egzotik bakımlar için fikir vermekte, çok faydalı bir rehber ve ilk hareket kılavuzudur.

bottom of page